10.01.22
Nimi Amet E-post Telefon
Heilika Ressar direktor kiriverekool@kirivere.edu.ee 529 1951
Gea Annuk õppealajuhataja gea.annuk@kirivere.edu.ee  5814 5085
Eigo Jürgenson haridustehnoloog eigo.jurgenson@kirivere.edu.ee  
Urmas Aun majandusalajuhataja, bussijuht urmas.aun@kirivere.edu.ee 502 9767
Maret Jürgenson eesti keele ja kirjanduse õpetaja maret.jurgenson@kirivere.edu.ee 437 8519
Triin Kuus käsitöö ja kodunduse õpetaja   437 8519
Eda Miljand loodusainete õpetaja eda.miljand@kirivere.edu.ee 437 8519
Andrus Liigus

töö- ja tehnoloogiaõpetuse õpetaja,

füüsikaõpetaja

andrus.liigus@kirivere.edu.ee 437 8519
Madli Liigus klassiõpetaja, õpiabiõpetaja madli.liigus@kirivere.edu.ee 437 8519
Mare Mikolai klassiõpetaja, ajalooõpetaja mare.mikolai@kirivere.edu.ee 437 8519
Maire Nurk klassiõpetaja, kunstiõpetaja maire.nurk@kirivere.edu.ee 437 8519
Sinne Saar muusikaõpetaja

sinne.saar@kirivere.edu.ee

437 8519
Viive Reinsalu matemaatikaõpetaja, õpiabiõpetaja viive.reinsalu@kirivere.edu.ee 437 8519
Karin Reiss

vene keele, inimeseõpetuse

õpetaja, raamatukogujuhataja

karin.reiss@kirivere.edu.ee 437 8519
Silje Tohvri kehalise kasvatuse õpetaja silje.tohvri@kirivere.edu.ee 437 8519
Tiina Volens

inglise keele õpetaja, sekretär

tiina.volens@kirivere.edu.ee 437 8519
Relika Vaks väikeklassi õpetaja, lasteaia logopeed relika.vaks@kirivere.edu.ee  
Liina Nikonorova huvijuht liina.nikonorova@kirivere.edu.ee 437 8519
Kertu Ütt koolipsühholoog kertu.ytt@kirivere.edu.ee 437 8519
Eneli Kaugerand kooliõde kirivereode@gmail.com 522 6488
Ille Puustusmaa logopeed ille.puustusmaa@kirivere.edu.ee 437 8519
Helje Laan kokk    
Malle Tammeoks koka abi    
Katrin Raestik koristaja    
Virve Kindel koristaja    
Eha Ott koristaja    

 

 

 

 

 

 

 

Toimetaja: HEILIKA RESSAR