Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Õpetajad Tugispetsialistid Personal Lasteaed

Ametikoht
 
Juhtkond (2)

Heilika Ressar

Direktor. 5. klassi klassijuhataja
529 1951
kiriverekool@kirivere.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Eelneval kokkuleppel esmaspäevast reedeni 8.00 - 17.00.

Gea Annuk

Õppealajuhataja
5814 5085
gea.annuk@kirivere.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev. 8. tund - käsitöö ja kodunduse klass
Õpetajad (13)

Maret Jürgenson

Eesti keel ja kirjandus
437 8519
maret.jurgenson@kirivere.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev. 7. tund või kokkuleppel - eesti keele klass

Triin Kuus

Käsitöö ja kodundus
437 8519
triin.kuus@kirivere.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev. 7. tund - käsitöö ja kodunduse klass

Eda Miljand

Loodusained, arvutiõpetus, ettevõtlusõpetus. 4. klassi klassijuhataja
+372 437 8519
eda.miljand@kirivere.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev. 8. tund - loodusainete klass

Andrus Liigus

Füüsika, töö-ja tehnoloogiaõpetus
+372 437 8519
andrus.liigus@kirivere.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev. 8. tund - töö- ja tehnoloogiaõpetuse klass

Madli Liigus

Klassiõpetaja, õpiabi. 2. klassi klassijuhataja
+372 437 8519
madli.liigus@kirivere.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev. 6. klass - 2. klassi ruum

Mare Mikolai

Klassiõpetaja, ajalugu, ühiskonnaõpetus. 1. klassi klassijuhataja
+372 437 8519
mare.mikolai@kirivere.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev. 8. tund ajalooklass

Maire Nurk

Klassiõpetaja, kunst. 3. klassi klassijuhataja
+372 437 8519
maire.nurk@kirivere.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev. 7. tund - 3. klassi ruum

Sinne Saar

Muusika
+372 437 8519
sinne.saar@kirivere.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev. 7. ja 8. tund - muusikaõpetuse klass

Viive Reinsalu

Matemaatika, õpiabi. 6. klassi klassijuhataja
+372 437 8519
viive.reinsalu@kirivere.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev. 8. tund matemaatikaklass

Karin Reiss

Vene keel, inimeseõpetus, raamatukoguhoidja. 7. klassi klassijuhataja
+372 437 8519
karin.reiss@kirivere.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev. 7. tund - vene keele klass

Silje Tohvri

Kehaline kasvatus. 9. klassi klassijuhataja
+372 437 8519
silje.tohvri@kirivere.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel õpetajaga. Kehalise kasvatuse õpetaja kabinet

Tiina Volens

Inglise keel, sekretär. 8. klassi klassijuhataja
+372 437 8519
tiina.volens@kirivere.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev. 7. tund - inglise keele klass

Relika Vaks

Väikeklass
+372 437 8519
relika.vaks@kirivere.edu.ee

Tugispetsialistid (3)

Kertu Ütt

Koolipsühholoog
kertu.ytt@kirivere.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Eneli Kaugerand

Kooliõde
522 6488


Ille Puustusmaa

Logopeed

Personal (8)

Eigo Jürgenson

Haridustehnoloog
eigo.jurgenson@kirivere.edu.ee


Liina Nikonorova

Huvijuht
437 8519
liina.nikonorova@kirivere.edu.ee


Urmas Aun

Majandusalajuhataja, bussijuht
+372 502 9767
urmas.aun@kirivere.edu.ee


Helje Laan

Kokk


Malle Tammeoks

Koka abi


Katrin Raestik

Koristaja


Virve Kindel

Koristaja


Eha Ott

Koristaja

Lasteaed (9)

Ene Seil

Lasteaed Killukeste rühm
+372 437 8595
killukesed@kirivere.edu.ee


Käthlin Evert

Lasteaed Killukeste rühm
+372 437 8595
killud@kirivere.edu.ee


Aili Miller

Lasteaed Tähtede rühm
+372 437 8595
tahed@kirivere.edu.ee


Relika Vaks

Lasteaia logopeed
relika.vaks@kirivere.edu.ee


Melle Siimula

Õpetaja abi


Elgi Maasik

Õpetaja abi


Enely Seemann

Õpetaja abi


Liina Nikonorova

Muusika- ja liikumisõpetaja
liina.nikonorova@kirivere.edu.ee


Kaie Liiver

Kokk

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.