Õppetöö

Filtreeri

Kõik Õpetajad Juhtkond

Ametikoht
 

Maret Jürgenson

Eesti keel ja kirjandus. 4. klassi klassijuhataja
437 8519
maret.jurgenson@kirivere.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev. 8. tund eesti keele klass

Gea Annuk

Õppealajuhataja. 8. klassi klassijuhataja
5814 5085
gea.annuk@kirivere.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev. 7. tund - käsitöö ja kodunduse klass

Triin Kuus

Käsitöö ja kodundus
437 8519
triin.kuus@kirivere.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev. 7. tund - käsitöö ja kodunduse klass

Andrus Liigus

Füüsika, töö-ja tehnoloogiaõpetus
+372 437 8519
andrus.liigus@kirivere.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev. 7. tund - töö- ja tehnoloogiaõpetuse klass

Madli Liigus

Klassiõpetaja, õpiabi. 3. klassi klassijuhataja
+372 437 8519
madli.liigus@kirivere.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev 6. tund - 3. klassi ruum

Mare Mikolai

Klassiõpetaja, ajalugu, ühiskonnaõpetus. 2. klassi klassijuhataja
+372 437 8519
mare.mikolai@kirivere.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev. 8. tund ajalooklass

Eda Miljand

Loodusained, arvutiõpetus, ettevõtlusõpetus. 5. klassi klassijuhataja
+372 437 8519
eda.miljand@kirivere.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev. 7. tund - loodusainete klass

Maire Nurk

Klassiõpetaja, kunst. 1. klassi klassijuhataja
+372 437 8519
maire.nurk@kirivere.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev. 6. tund - 1. klassi ruum

Viive Reinsalu

Matemaatika, õpiabi. 7. klassi klassijuhataja
+372 437 8519
viive.reinsalu@kirivere.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev. 7. tund matemaatikaklass

Karin Reiss

Vene keel, inimeseõpetus, raamatukoguhoidja
+372 437 8519
karin.reiss@kirivere.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev. 7. tund - vene keele klass

Heilika Ressar

Direktor. 6. klassi klassijuhataja
529 1951
kiriverekool@kirivere.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev. 7.-8. tund - muusikaõpetuse klass

Sinne Saar

Muusika
+372 437 8519
sinne.saar@kirivere.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev. 7. ja 8. tund - muusikaõpetuse klass

Silje Tohvri

Kehaline kasvatus
+372 437 8519
silje.tohvri@kirivere.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev. 8. tund - kehalise kasvatuse õpetaja kabinet

Tiina Volens

Inglise keel, sekretär. 9. klassi klassijuhataja
+372 437 8519
tiina.volens@kirivere.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev. 7. tund - inglise keele klass