Õppetöö

Filtreeri

Kõik Õpetajad Juhtkond

Ametikoht
 

Maret Jürgenson

Eesti keel ja kirjandus
437 8519
maret.jurgenson@kirivere.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev. 7. tund või kokkuleppel - eesti keele klass

Gea Annuk

Õppealajuhataja
5814 5085
gea.annuk@kirivere.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev. 8. tund - käsitöö ja kodunduse klass

Triin Kuus

Käsitöö ja kodundus
437 8519
triin.kuus@kirivere.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev. 7. tund - käsitöö ja kodunduse klass

Andrus Liigus

Füüsika, töö-ja tehnoloogiaõpetus
+372 437 8519
andrus.liigus@kirivere.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev. 8. tund - töö- ja tehnoloogiaõpetuse klass

Madli Liigus

Klassiõpetaja, õpiabi. 2. klassi klassijuhataja
+372 437 8519
madli.liigus@kirivere.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev. 6. klass - 2. klassi ruum

Mare Mikolai

Klassiõpetaja, ajalugu, ühiskonnaõpetus. 1. klassi klassijuhataja
+372 437 8519
mare.mikolai@kirivere.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev. 8. tund ajalooklass

Eda Miljand

Loodusained, arvutiõpetus, ettevõtlusõpetus. 4. klassi klassijuhataja
+372 437 8519
eda.miljand@kirivere.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev. 8. tund - loodusainete klass

Maire Nurk

Klassiõpetaja, kunst. 3. klassi klassijuhataja
+372 437 8519
maire.nurk@kirivere.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev. 7. tund - 3. klassi ruum

Viive Reinsalu

Matemaatika, õpiabi. 6. klassi klassijuhataja
+372 437 8519
viive.reinsalu@kirivere.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev. 8. tund matemaatikaklass

Karin Reiss

Vene keel, inimeseõpetus, raamatukoguhoidja. 7. klassi klassijuhataja
+372 437 8519
karin.reiss@kirivere.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev. 7. tund - vene keele klass

Heilika Ressar

Direktor. 5. klassi klassijuhataja
529 1951
kiriverekool@kirivere.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Eelneval kokkuleppel esmaspäevast reedeni 8.00 - 17.00.

Sinne Saar

Muusika
+372 437 8519
sinne.saar@kirivere.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev. 7. ja 8. tund - muusikaõpetuse klass

Silje Tohvri

Kehaline kasvatus. 9. klassi klassijuhataja
+372 437 8519
silje.tohvri@kirivere.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel õpetajaga. Kehalise kasvatuse õpetaja kabinet

Tiina Volens

Inglise keel, sekretär. 8. klassi klassijuhataja
+372 437 8519
tiina.volens@kirivere.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev. 7. tund - inglise keele klass