Koolielu

Huviringid 2022/2023. õppeaastal


RINGI NIMETUS OSALEJAD TOIMUMISE AEG JUHENDAJA
Koorilaul 1. - 5. klass Koorilaul on õpilasel tunnipaanis ja toimub kõikidele koori liikmetele tunniplaanis oleval ajal Sinne Saar
Showtants 1. - 9. klass Reedel 12.50 Marve Kadastik
Kunstiring 1. - 9. klass  Kolmapäeval 6. - 7. tund Maire Nurk
Programmeerimine 1. - 9. klass

Neljapäeval

1. - 5. klass 6. tund

6. - 9. klass 8. tund

Eigo Jürgenson
Jalgpall  

1. - 4. klassi õpilased

Teisipäeval ja neljapäeval 13.45 - 15.00

5.- 8. klassi õpilased

Esmaspäeval 18.00 Kirivere kooli staadionil

Neljapäeval 18.00 Suure-Jaani kooli staadionil

Serhii Kostiantynovych

Indrek Jegorov

Robootika 1. - 9. klass Teisipäeval 6. - 7. tund  Margus Mikkor
Näitering 1. - 9. klass Esmaspäev 7. - 8. tund  Liina Nikonorova
Lauatennis 1. - 9. klass

Esmaspäev 19.00

Kolmapäev 19.00

Neljapäev 19.00

Rivo Saaremäe
Solistide ring 1. - 9. klass Esmaspäevast kolmapäevani juhendajaga kokkuleppel Sinne Saar
Liiklusohutus, jalgratturite koolitus 3. klass II poolaasta Silje Tohvri
Kooli uudistetoimetus 1. - 9. klass Kokkuleppel juhendajaga Liina Nikonorova
Karate 1.- 9. klass Kolmapäeval 17.00 - 18.00 Evald Sepp
Kokandus 1. - 5. klass Kaks korda kuus kell 14.00 (igaks korraks avatakse uus registreerimine) Helje Laan
Tüdrukute tehnoloogiaring Unicorn 7 - 12 aastased tüdrukud Alustab II poolaastal Ene Seil

Võimla ja aula kasutamine

Aeroobika Kõik huvilised

Teisipäeval 19.15 – 20.30

Pühapäeval 18.00 – 19.15

Jane Kipper
Karate 1. - 9. klass Kolmapäeval 17.00 - 18.00 Evald Sepp
Lauatennis 1. - 9. klass

Esmaspäeval 19.00 – 21.00

Kolmapäeval 19.00 – 21.00

Neljapäeval 19.00 – 21.00

Rivo Saaremäe
Showtants 1. - 9. klass Reedel 12.50 – 13.50 Marve Kadastik
Jooga Naised Neljapäeval 18.00-20.00 (aulas) Meeri Kreen

 

SK Tääksi jalgpallitreeningud saalides, okt 2022

Päev Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev
Kellaaeg ja koht

14.00-15.30 Olustvere TMK võimla, 1.-4. klass

15.30-17.30 Kirivere kooli võimla, 1.-4. klass 14.00-14.45 Olustvere TMK võimla, 1.-4. klass 12.50-13.50 Kirivere kooli võimla, 1.-4. klass
Kellaaeg ja koht     15.30-17.00 Võhma kooli spordihoone, 1.-4. klass 15.30-17.00 Võhma kooli spordihoone, 1.-4. klass
Kellaaeg ja koht

18.30-20.00 Suure-Jaani kooli saal

U 16

   

17.00-19.00 Võhma kooli spordihoone

U 16

 

Võimla ja aula kasutamine

Aeroobika Kõik huvilised

Teisipäeval 19.15 – 20.30

Pühapäeval 18.00 – 19.15

Jane Kipper
Karate 1. - 9. klass Kolmapäeval 17.00 - 18.00 Evald Sepp
Lauatennis 1. - 9. klass

Esmaspäeval 19.00 – 21.00

Kolmapäeval 19.00 – 21.00

Neljapäeval 19.00 – 21.00

Rivo Saaremäe
Showtants 1. - 9. klass Reedel 12.50 – 13.50 Marve Kadastik
Jooga Naised Neljapäeval 18.00-20.00 (aulas) Meeri Kreen

 

SK Tääksi jalgpallitreeningud saalides, okt 2022

Päev Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev
Kellaaeg ja koht

14.00-15.30 Olustvere TMK võimla, 1.-4. klass

15.30-17.30 Kirivere kooli võimla, 1.-4. klass 14.00-14.45 Olustvere TMK võimla, 1.-4. klass 12.50-13.50 Kirivere kooli võimla, 1.-4. klass
Kellaaeg ja koht     15.30-17.00 Võhma kooli spordihoone, 1.-4. klass 15.30-17.00 Võhma kooli spordihoone, 1.-4. klass
Kellaaeg ja koht

18.30-20.00 Suure-Jaani kooli saal

U 16

   

17.00-19.00 Võhma kooli spordihoone

U 16

 

RINGI NIMETUS OSALEJAD TOIMUMISE AEG JUHENDAJA
Koorilaul 1. - 5. klass Koorilaul on õpilasel tunnipaanis ja toimub kõikidele koori liikmetele tunniplaanis oleval ajal Sinne Saar
Showtants 1. - 9. klass Reedel 12.50 Marve Kadastik
Kunstiring 1. - 9. klass  Kolmapäeval 6. - 7. tund Maire Nurk
Programmeerimine 1. - 9. klass

Neljapäeval

1. - 5. klass 6. tund

6. - 9. klass 8. tund

Eigo Jürgenson
Jalgpall  

1. - 4. klassi õpilased

Teisipäeval ja neljapäeval 13.45 - 15.00

5.- 8. klassi õpilased

Esmaspäeval 18.00 Kirivere kooli staadionil

Neljapäeval 18.00 Suure-Jaani kooli staadionil

Serhii Kostiantynovych

Indrek Jegorov

Robootika 1. - 9. klass Teisipäeval 6. - 7. tund  Margus Mikkor
Näitering 1. - 9. klass Esmaspäev 7. - 8. tund  Liina Nikonorova
Lauatennis 1. - 9. klass

Esmaspäev 19.00

Kolmapäev 19.00

Neljapäev 19.00

Rivo Saaremäe
Solistide ring 1. - 9. klass Esmaspäevast kolmapäevani juhendajaga kokkuleppel Sinne Saar
Liiklusohutus, jalgratturite koolitus 3. klass II poolaasta Silje Tohvri
Kooli uudistetoimetus 1. - 9. klass Kokkuleppel juhendajaga Liina Nikonorova
Karate 1.- 9. klass Kolmapäeval 17.00 - 18.00 Evald Sepp
Kokandus 1. - 5. klass Kaks korda kuus kell 14.00 (igaks korraks avatakse uus registreerimine) Helje Laan
Tüdrukute tehnoloogiaring Unicorn 7 - 12 aastased tüdrukud Alustab II poolaastal Ene Seil